Gamintojai

Naujienlaiškis

My status
 Nemokamas pristatymas! autoservisas-padangiukas.lt vienaskasnis.lt

Prekių grąžinimo taisyklės

 

pigusmodemai.lt komanda (toliau Pardavėjas) stengiasi rūpintis Jūsų (toliau - pirkėjas) aptarnavimo kokybe ir ją nuolatos tobulina. Todėl visos nekokybiškos prekės gali būti keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojantis ryšio priemonėmis, taisyklių patvirtinimo" (toliau - Taisyklės).

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo - pardavimo sutarties su Pardavėju, apie tai pranešdamas Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę (-es) ir užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės (-ių) gavimo dienos. Pirkėjas gali pasinaudoti šia teise nutraukti sutartį, jeigu prekė nebuvo sugadinta ar jos išvaizda iš esmės nepasikeitė. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint ją apžiūrėti, negali būti vertinami kaip esminiai išvaizdos pakeitimai. Kai kyla ginčas dėl prekės išvaizdos, gali būti skiriama ekspertizė. Jos išlaidas apmoka kaltoji šalis.

Norėdamas grąžinti prekę (-es), Pirkėjas turi užpildyti prekių grąžinimo dokumentą ir pateikti jį kartu su grąžinama preke (-ėmis).

Turime atkreipti Jūsų dėmesį, nes Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

• grąžinama prekė turi būti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje;
• prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
• prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos. Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais;
• grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
• grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (jei jis buvo išduotas) ir užpildytą grąžinimo dokumentą.

Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti pats adresu, kurį nurodo Pardavėjas pagal išankstinį susitarimą, darbo dienomis, arba atsiųsti naudodamasis savo pasirinkto ar Pardavėjo kurjerio paslaugomis.

Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja kaip galima greičiau pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę (-es) ir už prekės (-ių) pristatymą sumokėtus pinigus.

Kiekvienos Parduotuvės parduodamos prekės savybės ir dydžiai bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme. Gamintojas tam tikroms prekių rūšims suteikia tam tikrą laiką galiojančią daiktų kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomi tokių prekių aprašymuose arba pateikta šalia prekės.

Tais atvejais, kai remiantis teisės aktais konkrečių prekių atžvilgiu nustatomas tam tikras tinkamumo naudoti terminas, Pardavėjas įsipareigoja tokias prekes parduoti Pirkėjui taip, kad jam būtų suteikta reali galimybė tokiomis prekėmis pasinaudoti iki tinkamumo naudoti termino pabaigos.

Pardavėjas neatsako už tai, kad Parduotuvėje prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Jei turite klausimų susijusių su  svetainėje pigusmodemai.lt parduodamų prekių kokybe, garantija ar grąžinimu, prašome kreiptis.

 


PagrindinisPagrindinis

Krepšelis  

(tuščia)
 Garantija